Administratora sieci Anastazja

Administratora sieci Anastazja
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Do: Wszystkich użytkowników Dużego i Odlotowego Ośrodka Komputerowego Ze względu na incydent naruszenia bezpieczeństwa Duży i Odlotowy Ośrodek Komputerowy nie jest obecnie połączony z Internetem i nie można używać naszych dużych i odlotowych komputerów. Oznacza to, że nie będziecie mogli wysyłać poczty poza lokalną sieć, przesyłać plików przez FTP, używać Netscape’a do łączenia się z zewnętrznymi hostami ani czytać grup dyskusyjnych, dopóki problem nie zostanie rozwiązany. Ponadto duże i odlotowe komputery świadczą następujące usługi, które nie będą działać: dostęp do baz danych (łącznie z prognozami odlotowości) poczta elektroniczna dla komputerów osobistych.

Zdajemy sobie sprawę, że naraża to wszystkich na niewygody i uniemożliwia ludziom wykonywanie ich obowiązków. Podjęliśmy takie środki ostrożności, ponieważ uważamy, że istniało duże ryzyko zniszczenia albo ujawnienia poufnych danych. Pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem wszystkich usług. Duże i odlotowe komputery powinny być dostępne o 1 rano, a do południa spodziewamy się wznowić łączność z Internetem.

Możecie pomóc nam, zgłaszając wszystkie anomalie, ale do czasu przywrócenia usług kontaktujcie się z administratorami systemu tylko w sytuacjach awaryjnych. Po rozwiązaniu problemu będziemy mogli omówić z wami wszystkie szczegóły. Obecnie cały personel techniczny pracuje nad przywróceniem usług, co nastąpi natychmiast, kiedy tylko uznamy to za bezpieczne.

about author

admin

related articles