Co czytasz? Breeting!

Co czytasz? Breeting!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

No właśnie, o czym piszemy?

Na początek krótko

No właśnie, co czytasz, a właściwie – co przyjdzie Ci czytać? Spotkaliśmy się na blogu, będącym swoistymi didaskaliami do działalności naszej agencji – pepeshki.pl.

Skąd pomysł założenia agencji interaktywnej?

Przede wszystkim chyba z braku miejsca – dusimy się w etatowej pracy. Jest nam za ciasno i za gorąco. Chcemy robić więcej, rozwijać się – przede wszystkim dla siebie – pracować z pasją. Ograniczenia związane ze stanowiskiem pracy, narzucany przez profil przedsiębiorstwa kierunek rozwoju nie wpływa motywująco na nasz układ nerwowy.

Chcemy spróbować swoich sił, nabić sobie guza, poobdzierać kolana, ale przy okazji nauczyć się, jak prowadzić firmę. Jak realizować własne pomysły. Jak motywować się nawzajem do działania. Jak robić milion innych rzeczy, które wyjdą w praniu. Jednak jesteśmy pewni jednego – nigdzie nie nauczymy się tyle, ile w Pepeshce.

Blog będzie właśnie o tym, jak pracujemy i co nas spotyka na co dzień. Będzie dawką kofeiny potrzebną nam każdego dnia. Byłoby świetnie, gdybyśmy mogli wymienić z Wami kilka zdań pod postami, byłaby to dla nas niesamowita motywacja. Zaczynamy!

about author

admin

related articles